Aktuality

1 2 3 432

Výsledky přijímaček VOŠ

13. 6. 2019

Aquaponie na pozemku školy

13. 6. 2019

Sportovně turistický kurz na Seči

31. 5. 2019
Sportovně turistický kurz na Seči

Dne 3. 6. 2019 odjíždějí druhé ročníky na sportovně turistický kurz na Seč. Studenti budou kromě turistiky sportovat a navštěvovat kulturní památky.

Sportovně turistický kurz na SečiSportovně turistický kurz na SečiSportovně turistický kurz na SečiSportovně turistický kurz na SečiSportovně turistický kurz na SečiSportovně turistický kurz na SečiSportovně turistický kurz na SečiSportovně turistický kurz na SečiSportovně turistický kurz na SečiSportovně turistický kurz na SečiSportovně turistický kurz na SečiSportovně turistický kurz na SečiSportovně turistický kurz na SečiSportovně turistický kurz na SečiSportovně turistický kurz na SečiSportovně turistický kurz na SečiSportovně turistický kurz na SečiSportovně turistický kurz na SečiSportovně turistický kurz na Seči

Turistický kurz v Itálii

31. 5. 2019
 Turistický kurz v Itálii

V termínu 31.5.-9.6.2019 se studenti naší školy zúčastní turistického kurzu/ kurzu první pomoci v naší spřátelené oblasti Marche v Itálii. Na programu jsou turistické zajimavosti v okolí, návštěva partnerských škol, nácvik první pomoci na suchu i na vodě ve spolupráci s místní pobřežní stráží.

 Turistický kurz v Itálii Turistický kurz v Itálii Turistický kurz v Itálii Turistický kurz v Itálii Turistický kurz v Itálii Turistický kurz v Itálii Turistický kurz v Itálii Turistický kurz v Itálii Turistický kurz v Itálii Turistický kurz v Itálii Turistický kurz v Itálii Turistický kurz v Itálii Turistický kurz v Itálii

výsledková listina 2.kolo

28. 5. 2019
výsledková listina 2.kolo

Výsledková listina 2. kola přijímacích zkoušek

Výsledková listina oborů ZL, PS, SC a ZI

Projekt Zdravý úsměv

22. 5. 2019
Projekt Zdravý úsměv

Projekt Zdravý úsměv
Jednalo se o nácvik čištění zubů, kdy jsme šeskrát navštívili jednu třídu. Každou návštěvu jsme  obohatili různými tématy. Vysvětlili jsme anatomii zubů a funkci zubů, čištění zubů s pomocí různých dentálních pomůcek. Projektu se zúčastnily tyto organizace: MŠ Čtyřlístek Nymburk, MŠ Karla Čapka, Nymburk, MŠ Růženka Nymburk, MŠ Stratov, ZŠ Cílkova Nymburk, ZŠ Tyršova Nymburk, Speciální škola Poděbrady.

Projektu se zúčastnilo celkem 443 dětí.

Dále se provádí edukace v dalších školkách, školách a domovech důchodců.

Setkání účastníků projektu EVLI

17. 5. 2019
Setkání účastníků projektu EVLI

V termínu 18. - 21. 5. 2019 se na naší škole uskuteční třetí setkání účastníků projektu EVLI. Do Nymburka přijedou se svými učiteli studenti z Francie a Itálie. Společně budou pracovat na projektových úkolech a zároveň zhlédnou zajímavá místa v Nymburce a Praze.

Setkání účastníků projektu EVLISetkání účastníků projektu EVLISetkání účastníků projektu EVLISetkání účastníků projektu EVLISetkání účastníků projektu EVLISetkání účastníků projektu EVLISetkání účastníků projektu EVLISetkání účastníků projektu EVLISetkání účastníků projektu EVLISetkání účastníků projektu EVLISetkání účastníků projektu EVLISetkání účastníků projektu EVLISetkání účastníků projektu EVLISetkání účastníků projektu EVLISetkání účastníků projektu EVLISetkání účastníků projektu EVLISetkání účastníků projektu EVLISetkání účastníků projektu EVLISetkání účastníků projektu EVLISetkání účastníků projektu EVLISetkání účastníků projektu EVLISetkání účastníků projektu EVLISetkání účastníků projektu EVLISetkání účastníků projektu EVLI

2. kolo přijímacího řízení pro všechny obory SOŠ

16. 5. 2019

Vyhlašujeme 2. kolo přijímacího řízení pro všechny nabízené studijní obory SOŠ. Termín podání přihlášek ke studiu je 24.5.2019.

Květinový den

13. 5. 2019

Dne 15. 5. 2019 se naše škola účastní Květinového dne.

Žákyně 4.Z dostaly od amerických studentů češtiny odpovědi na své pohledy

27. 5. 2019
Žákyně 4.Z  dostaly od amerických studentů češtiny odpovědi na své pohledy

Žákyně 4.Z dostaly od amerických studentů češtiny odpovědi na své pohledy. Nyní se jejich komunikace přesune na email a sociální sítě.

1 2 3 432