Aktuality

1 2 3 474

Výsledky 3. kola přijímacího řízení oboru Praktická sestra

17. 7. 2024

2.kolo přijímacího řízení - Diplomovaná všeobecná sestra

11. 7. 2024

Vyhlašujeme 2.kolo přijímacího  řízení  pro  studijní obor Diplomovaná  všeobecná  sestra

Listinné přihlášky zasílejte  do 13.8.2024 do 12.00 hod

Počet přijímaných  uchazečů - 2

Kritéria pro  přijetí  Diplomovaná  všeobecná  sestra:

1. Lepší  studijní průměr maturitní  zkoušky

2. Lepší studijní průměr 2.pololetí 4.ročníku

3. Lepší  studijní  průměr 1. pololetí 4.ročníku

4. Los

Školní výlet 1. L

28. 6. 2024
Školní výlet 1. L

Na středeční školní výlet (26. 6. 2024) se třída 1. L vydala na Vodní bránu u Semil.

Pod vedením instruktorů žákyně vylezly cesty v obtížnostech od A po E.

Celý výkon ještě završily túrou Riegrovou stezkou do Železného Brodu.

3. kolo přijímacího řízení - Praktická sestra

27. 6. 2024
3. kolo přijímacího řízení - Praktická sestra

Vyhlašujeme 3. kolo přijímacího řízení pro studijní obor Praktická sestra. Listinné přihlášky zasílejte do 8.7.2024 do 12:00 hod.

Počet přijímaných uchazečů - 1.

Kritéria přijetí pro obor Praktická sestra:

Úspěšné ukončení základního vzdělávání.

Hodnocení průměrného prospěchu žáka z 8. ročníku a 1. pololetí 9. ročníku ZŠ.

V případě rovnosti hodnocení přijímacího řízení budou uplatněna následující kritéria v uvedeném pořadí:

1. Lepší studijní průměr vypočtený z profilových předmětů 1. pololetí 9. ročníku ZŠ (český jazyk, matematika, první cizí jazyk, přírodopis, chemie, fyzika, případně odpovídající předměty z dané oblasti).

2. Lepší studijní průměr vypočtený z profilových předmětů 1. a 2. pololetí 8. ročníku ZŠ (český jazyk, matematika, první cizí jazyk, přírodopis, chemie, fyzika, případně odpovídající předměty z dané oblasti).

3. Los.

 

Slavnostní předání vysvědčení DDH

27. 6. 2024
Slavnostní předání vysvědčení DDH

V pátek 21. června 2024 si v kapli sv. Jana Nepomuckého absolventi Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické Nymburk ze studijního oboru Diplomovaná dentální hygienistka převzali vysvědčení a pamětní listy. Starosta města Tomáš Mach předal absolventům pamětní listy, ředitel školy Tomáš Vaněk, zástupkyně Lenka Matějčíková a třídní učitelka Petra Da Silva diplomy.

Slavnostní předání vysvědčení DDHSlavnostní předání vysvědčení DDH

Slavnostní předání maturitního vysvědčení

27. 6. 2024
Slavnostní předání maturitního vysvědčení

Ve čtvrtek 20. června 2024 si v kapli sv. Jana Nepomuckého absolventi Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické Nymburk ze studijních oborů Asistent zubního technika, Praktická sestra a Zdravotnické lyceum převzali maturitní vysvědčení a pamětní listy. Místostarosta města Bořek Černý předal absolventům pamětní listy, ředitel školy Tomáš Vaněk a třídní učitelky Eva Ulmanová, Renata Kůstová a Zuzana Šťastná předali maturitní vysvědčení. O hudební vystoupení se postarali žáci Základní umělecké školy v Nymburce – Livia Viktoria Janíková, Karolína Tomešová, David Šína a Vojtěch Engelthaler pod vedením paní učitelky Štěpánky Škochové.

Slavnostní předání maturitního vysvědčeníSlavnostní předání maturitního vysvědčeníSlavnostní předání maturitního vysvědčení

Nebýt zla, nepoznali bychom dobro

21. 6. 2024
Nebýt zla, nepoznali bychom dobro

Na scéně Městského divadla v Mladé Boleslavi se v úterý 18. 6. 2024 žáci 3. Z a 3. L nechali přenést do Transylvánie na hrad hraběte Drákuly, jehož moc postupně zasáhla i starou Anglii. Věčný boj zla a dobra se znovu rozhořel v hororovém příběhu Brama Stokera, kde se proti světu nemrtvých upírů postavila morálně pevná a odhodlaná Mína a důsledně vědecký Van Helsing.

 

Nebýt zla, nepoznali bychom dobro

Otec hororu na Nové scéně

21. 6. 2024
Otec hororu na Nové scéně

Ve středu 19. června 2024 se žáci 3. A a 1. L nechali provést dílem a životem Edgara Allana Poea v tanečním představení POE, tvořeným nápaditou koláží motivů a příběhů z jeho díla.

Tanečníci a herci Laterny magiky v Praze nenechali diváky ani na okamžik propadnout nudě. Neustále obměňované kostýmy a rekvizity dráždily zvědavost očekáváním dalších neuvěřitelných výstupů. Na závěr jsme všichni chvíli pochybovali, zda to nebyl jen sen, halucinace nebo noční můra, protože ve světě vytvořeném Poem bylo vše možné.

Soutěž první pomoci

21. 6. 2024
Soutěž první pomoci

Žáci ze ZŠ z Nymburka, Poděbrad a Lysé n. Labem soutěžili 20. 6. 2024 v poskytování první pomoci. Byli skvělí a každého zachránili. Stejně tak studentky z 1. A. Nejlepší figurantkou se stala holka s červenou sukní - Bára Mrzenová. Moc děkujeme všem komisařům a figurantům z 2.A, kteří byli báječní. A těšíme se na příští rok!

Soutěž první pomoci

Sportovně turistický kurz 2. Z

20. 6. 2024
Sportovně turistický kurz 2. Z

2. Z - turisťák úspěšně pokračuje
Jak jsme naplánovali, tak plníme. Při návštěvě arboreta blízko kempu jsme si zasoutěžili v poznávání stromů, no byla to prča! Ani nevíte, kolik tady je druhů stromů, no schválně, tipněte si!
Po poradě nad mapou a krátkém odpočinku ve stínu stromů vyrážíme na pochod k zámku Hrubá Skála. Cestou i přes sluneční brýle nacházíme spoustu čerstvých hub různých tvarů, některé i jedlé 
Samozřejmě nemineme vyhlídky na cíl naší cesty a zámek si pořádně prohlédneme i z dálky. Jsou tu krásné výhledy nejen na zámek 
Máme pro příznivce i pár fotografií které posíláme , turistický výlet si užíváme na plno.

Sjíždění Jizery.

Jeli jsme na kánoích z Malé Skály do Dolánek. Úspěšně jsme dojeli do cíle. Jsme šikovní, nikdo se neutopil.

 

Sportovně turistický kurz 2. ZSportovně turistický kurz 2. ZSportovně turistický kurz 2. ZSportovně turistický kurz 2. ZSportovně turistický kurz 2. ZSportovně turistický kurz 2. Z
1 2 3 474