Dotazy VOŠ

Položit dotaz

Zajímá Vás něco, co jste na webu nenašli? Nebojte se nás zeptat, rádi Vám odpovíme. Pro položení otázky použijte, prosím, následující formulář. E-mailová adresa není povinný údaj. V případě, že ji vyplníte, nebudeme ji nikde publikovat, použijeme ji pouze pro zaslání odpovědi na Váš dotaz. Pokud nechcete vyplňovat emailovou adresu, sledujte zodpovězené dotazy na této stránce.

Zodpovězené dotazy

1 2 3 419

Otázka

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je studium dentální hygieny vhodné i pro muže? A jak je to pak s chemií/biologií během studia, když jsem vystudoval střední průmyslovou školu s maturitou, tudíž nemám znalosti chemie/biologie z gymnázia nebo střední zdravotnické školy? Stačily by nějaké základní znalosti, které bych se doučil? Děkuji za odpověď.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 22. 11. 2020

Odpověď

Dobrý den, toto studium je vhodné i pro muže. To, že máte vystudovanou průmyslovou školu, nevadí, studium je určené pro maturanty jakéhokoliv studijního oboru.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,

chci se zeptat jakou literaturu byste mi poradili, abych se dobře připravila na první ročník vš/voš i na ty ostatní? Klidně i literaturu ze střední školy :) napište klidně všechny knihy a učebnice co jste měli :) Budu ráda

Děkuji moc za odpovědi :)
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 31. 10. 2020

Odpověď

Dobrý den, nerozumím otázce, na jakou VŠ/VOŠ se chcete připravovat?
D.Sitná

Otázka

Je možné se ještě přihlásit na dalkove studium všeobecná zdr sestra?
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 5. 10. 2020

Odpověď

Dobrý den, možné to je, čas se ale krátí, zavolejte co nejdříve na tel.601566648.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda mohu přejít z VOŠ Všeobecná zdravotní sestra Havlíčkův Brod k vám na VOŠ Všeobecná zdravotní sestra kombinované studium a za jakých podmínek, zda mohu pouze přestoupit a nebo musím absolvovat celý přijímací proces. Děkuji Hučková Veronika
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 2. 9. 2020

Odpověď

Dobrý den, přestup je možný, ale pouze do 1.ročníku (vyšší ročník nemáme, letos s tímto oborem letos začínáme). Pro více info volejte 601566648.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, můžu jse zeptat na jaký obor je vhodné jít na střední zdravotní škole když chci být dentální hygienistka?Předem děkuji za odpověď
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 3. 8. 2020

Odpověď

Dobrý den, pro kariéru dentální hygienistky doporučuji studium oboru zdravotnické lyceum nebo asistent zubního technika. Navštivte dny otevřených dveří, tam získáte více informací, těšíme se na vás.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, jestli se v prvním ročníku DH opakuje nebo se navazuje dál na SŠ? Myslím to tak, když třeba měl někdo jen 1 rok chemii a někdo celou SŠ, jestli má vůbec šanci na studium. Děkuji za odpověď.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 3. 7. 2020

Odpověď

Dobrý den, nerozumim dotazu, studijni program DDH ma své obsahy vzdelání, můžete prostudovat na našem webu.
D.Sitna

Otázka

Dobrý den , chtěla bych se zeptat, kam absolventi oboru dentální hygienista pak mohou zamířít pro dodělání titulu Bc.
Nikde jsem totiž nenašla navazující bakalářské studium pro tento obor.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 3. 7. 2020

Odpověď

Dobrý den, absolventi ziskaji titul DiS. pak už nemusi nikam směrovat, jsou plně připraveni pro svoji profesi (titul Bc.je poměřitelný s DiS.).
D.Sitna

Otázka

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat byla jsem přijata na vaši školu obor dentální hygiena a mám zájem zde studovat a v dopise mi přišlo jenom oznámení o přijetí a žádná návratka nebo dokdy mám zaplatit platbu. Děkuji Vašíčková
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 3. 7. 2020

Odpověď

Dobrý den, informace najdete na webu.
D.Sitna

Otázka

Dobrý den, podala jsem si přihlášku na kombinované studium Diplomovaná všeobecná sestra, ale nevím, jestli tento obor mohu studovat, když mám maturitu ekonomického zaměření? Děkuji za odpověď. Hezký den. Térová
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 21. 6. 2020

Odpověď

Dobrý den, ano, studovat můžete (jen vám nebude uznána odborná praxe).
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,
právě mi přišly pozvánky na přijímací zkoušky na vyšší odbornou školu. Chci se zeptat jestli je nutné přinést maturitní vysvědčení či potvrzení, protože kvůli této situaci budu ústní zkoušku skládat až čtyři dny po přijímačkách. Šlo by to dodat později?
Děkuji za odpověď
Přeji pěkný den
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 9. 6. 2020

Odpověď

Dobrý den,
ano, maturitní vysvědčení dodáte později.
D.Sitná
1 2 3 419