Dotazy VOŠ

Položit dotaz

Zajímá Vás něco, co jste na webu nenašli? Nebojte se nás zeptat, rádi Vám odpovíme. Pro položení otázky použijte, prosím, následující formulář. E-mailová adresa není povinný údaj. V případě, že ji vyplníte, nebudeme ji nikde publikovat, použijeme ji pouze pro zaslání odpovědi na Váš dotaz. Pokud nechcete vyplňovat emailovou adresu, sledujte zodpovězené dotazy na této stránce.

Zodpovězené dotazy

1 2 3 415

Otázka

Dobrý den, mela bych zájem o studium na VOŠ Diplomovaná zdravotní sestra a ráda bych se zeptala, zda musím k přihlášce dokládat maturitní vysvědčení, když nejvyšší dosažené vzdělání mám vysokoškolské? A ještě bych Vás poprosila o harmonogram teoretických výukových hodin v kombinovaném studiu a také by mě zajímalo, jak je to s praxí pro studenty na kombi studiu v tomto oboru.
Děkuji mockrát.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 1. 8. 2019

Odpověď

Dobrý den,
maturitní vysvědčení musíte k přihlášce přiložit. Teoretická výuka v 1.semestru je organizována do 12 výukových dnů (převážně úterý), praxe Vám bude uznána v maximálně možné míře (musí být doložena). V případě dalších dotazů volejte na tel. 601566648.

S pozdravem
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, budete otevírat 2.kolo přijímacího řízení pro obor Diplomovaný zubní specialista?
Děkuji za odpověď.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 29. 7. 2019

Odpověď

Dobrý den, obor Diplomovaný zubní technik i Diplomovaná dentální hygienistka je plně obsazen.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je druhé kolo přijímacího řízení na rok 2019/2020 pro DVS jen pro denní formu nebo i kombinovanou? Děkuji za odpověď.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 20. 7. 2019

Odpověď

Dobrý den, studium DVS otvíráme jen v kombinované formě (přijímací řízení je tedy určeno jen pro tuto formu studia) určitě se ke studiu přihlaste.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,
minulý týden jsem psala na Váš email info@zdravkanbk.cz, protože jsem se nedovolala správné osobě a řekli mi, že tu bude někdo až za 14 dní, kdo mi poradí. Přišel mi dopis z odvolání, v kterém mi vyhovujete a přijímáte mne. Chtěla bych se zeptat, jak v takovýchto situacích postupovat pokud o studium mám zájem?
Předem děkuji za odpověď
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 20. 7. 2019

Odpověď

Dobrý den, pokud jste byla ke studiu přijata, sledujte webové stránky školy kde najdete informace o termínu zápisu ke studiu, to je vše co můžete v této chvíli dělat.
D.Sitná

Otázka

Hezký den,
můžu se zeptat kdy přibližně bude na webu školy datum zápisky do prvního ročníku VOŠ? Nebo bližší informace o zaplacení školného?
Děkuji
Mgr. Tomáš Vaněk 15. 7. 2019

Odpověď

Dobrý den,
zápis ke studiu proběhne 2.9.2019 v 10:00. Kompletní informace k organizaci školního roku budou vyvěšeny na našem webu. Školné je splatné do 15.10.2019. Veškeré informace dostanete v den zápisu.
Tomáš Vaněk

Otázka

Dobrý den,
Do kdy musím uhradit školné po přijetí na VOŠ? A stačí, že jsem nástup potvrdil telefonicky?
Děkuji
Mgr. Tomáš Vaněk 15. 7. 2019

Odpověď

Dobrý den,
telefonické potvrzení k nástupu je dostatečné. Školné je splatné do 15.10.2019. Více informací dostanete v den zápisu - 2.9.2019 v 10:00
Tomáš Vaněk

Otázka

Dobrý den, prosím info, zda budete letos vyhlašovat 2.kolo přijímacích zk na VOŠ obor Zubní hygienista. Díky za info, Velebná
Mgr. Tomáš Vaněk 15. 7. 2019

Odpověď

Dobrý den,
druhé kolo přijímacího řízení na obor Diplomovaná dentální hygienistka se vyhlašovat nebude. Máme plnou kapacitu studentů.
Tomáš Vaněk

Otázka

Dobrý den, prosím je možnost získat ubytování na internátu či ubytovně školy, pokud škola takovým zařízením disponuje a studentka by byla z Prahy 3? A má škola případně nějaké kontakty na "studentské" ubytování v Nymburku? Děkuji, Lammelová
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 8. 7. 2019

Odpověď

Dobrý den, ubytovat se můžete na internátu SOŠ/SOU, V Kolonii, Nymburk.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné studovat denní studium VoŠ obor diplomovaná dentální hygienistka, ale studentovi vyjít vstříc individuálním studijním plánem, jehož parametry by byly domluveny škola-student po vzájemné dohodě, co je a není vzhledem k parametrům oboru pro obě strany reálné? Od 1. ročníku studia šk.rok 2019/2020. Moc děkuji, přeji hodně úspěchů vaší škole. Lammelová
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 8. 7. 2019

Odpověď

Dobrý den, pro následující školní rok 2019/2020 je již přijímací řízení oboru DDH ukončené.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli budete přijatým uchazečům posílat dopis ohledně zápisu do prvního ročníku VOŠ, nebo pouze termín zápisu zveřejníte na Vašich webových stránkách? Děkuji.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 24. 6. 2019

Odpověď

Dobrý den, den zápisu bude zveřejněn na webu.
D.Sitná
1 2 3 415