Dotazy VOŠ

Položit dotaz

Zajímá Vás něco, co jste na webu nenašli? Nebojte se nás zeptat, rádi Vám odpovíme. Pro položení otázky použijte, prosím, následující formulář. E-mailová adresa není povinný údaj. V případě, že ji vyplníte, nebudeme ji nikde publikovat, použijeme ji pouze pro zaslání odpovědi na Váš dotaz. Pokud nechcete vyplňovat emailovou adresu, sledujte zodpovězené dotazy na této stránce.

Zodpovězené dotazy

1 2 3 414

Otázka

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda je možné absolvovat obor diplomovaná dentální hygienistka na vaši škole po dohodě kombinovaným / dálkovým studiem? V případě, že už jsem již vystudovala VOŠ obor diplomovaný zubní technik s většinou příslušných předmětů.
Děkuji za odpověď.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 12. 6. 2019

Odpověď

Dobrý večer,
obor DDH je na naší škole vyučován pouze ve formě denního studia, a to i pro absolventy příbuzných oborů.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, dcera úspěšně dokončila studium na střední škole - asistent zubního technika. Je možné pokračovat ve studiu - obor diplomovaný zubní technik - formou kombinovaného studia?
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 4. 6. 2019

Odpověď

Dobrý den, ano, v tomto studiu může vaše dcera pokračovat, na naší škole ale tuto formu studia otevřenou nemáme.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, mohu se zúčastnit prvního kola přijímacího řízení na VOŠ (pozvánka mi už přišla) i když ještě nemám úspěšně složenou maturitní zkoušku a půjdu si ji dodělat v září? Děkuji za odpověď. Křížová
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 4. 6. 2019

Odpověď

Dobrý den, ano, k přijímacím zkouškám přijít můžete. V případě že bude vyhlášené druhé kolo přijímacího řízení vám budou tyto přijímací zkoušky uznány.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda se mohu ještě přihlásit na VOŠ Diplomovaná sestra. Dozvěděla jsem se o možnosti kombi studia teď večer. A z čeho se dělají přijímací zkoušky. Děkuji Hučková Veronika
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 31. 5. 2019

Odpověď

Dobrý den,

určitě se přihlaste. Termín podání přihlášky je dnes, 31.5.219, zkuste nám poslat přihlášku elektronicky (nutné potvrzení lékaře). Budeme ale vyhlašovat druhé kolo, když to nestihnete dnes, pošlete přihlášku příští týden a zařadíme Vás do následujícího kola. Přijímací zkoušky se konají ze somatologie (Dylevský) a angličtiny, obojí jsou testy.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den mám prosbu já jsem bohužel už ten poplatek zaplatila. Jestli by jste mi ho nemohli poslat spět na účet. Děkuji Hušková
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 30. 5. 2019

Odpověď

Dobrý den, zavolejte na naše ekonomické oddělení (paní Petrová) a zkuste se dohodnout tel. 325513103.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den chtěla bych se optat jak se platí poplatek za přihlášku na voš. Děkuji Hušková
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 29. 5. 2019

Odpověď

Dobrý den, poplatek za přihlášku VOŠ se neplatí.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, jsou přijímací zkoušky na VOŠ diplomovaná sestra pouze z AJ, nebo i z NJ? Jde mi o studium kombinované a bohužel angličtina se mi vždy na škole vyhnula. Jsem praktická sestra a ráda bych si dodělala diplomovanou sestru. Děkuji za odpověď Jana Kustová
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 21. 5. 2019

Odpověď

Dobrý den,
přijímačky z němčiny udělat asi můžete, dál ale musíte studovat angličtinu, němčinu ve vzdělávacím programu nemáme. Pro další informace se případně zastavte.
S pozdravem
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,
mám zájem o kombinované studium v oboru Diplomovaná všeobecná sestra, ale nemůžu nikde najít popis toho, jak je organizovaná výuka. Jedná se vybrané všední dny, nebo víkendy?
Děkuji a přeji hezký den.
V. Černá
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 21. 5. 2019

Odpověď

Dobrý den, organizaci studia Vám pošleme, napište mi na e-mail, dám Vám ji do přílohy.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,
měla bych zájem o studium oboru Diplomovaná dentální hygienistka. Chtěla bych se zeptat na detailnější harmonogram přijímacího řízení 13.06.2019. Od kolika do kolika hodin se koná a jak probíhá? Předem děkuji za odpověď
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 15. 5. 2019

Odpověď

Dobrý den, všechno organizační pokyny obdržíte po zaslání přihlášky ke studiu v pozvánce ke zkouškám.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, chci se hlásit na obor diplomovaný zubní technik ale obávám se že nestihnu odeslat přihlášku do 31. 5. kvůli konání maturitní zkoušky na naší škole v posledním týdnu v květnu. Je možné doručit maturitní vysvědčení později?
Děkuji a přeji hezký den!
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 12. 5. 2019

Odpověď

Dobrý den,
ano, maturitní vysvědčení můžete dodat po jeho vystavení školou.
S pozdravem
Dagmar Sitná
1 2 3 414