Dotazy VOŠ

Položit dotaz

Zajímá Vás něco, co jste na webu nenašli? Nebojte se nás zeptat, rádi Vám odpovíme. Pro položení otázky použijte, prosím, následující formulář. E-mailová adresa není povinný údaj. V případě, že ji vyplníte, nebudeme ji nikde publikovat, použijeme ji pouze pro zaslání odpovědi na Váš dotaz. Pokud nechcete vyplňovat emailovou adresu, sledujte zodpovězené dotazy na této stránce.

Zodpovězené dotazy

1 2 3 420

Otázka

Dobrý den, můžu Vás poprosit o info, jestli umožňuje vaše škola přestup z jiné VOS obor DH, na vaši skolu-do stejného oboru, jestli ano, jaké jsou podmínky přestupu. Děkuji, Petra
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 25. 2. 2021

Odpověď

Dobrý den, vysvětlete Vaši žádost podrobněji, napište na můj email : sitna@zdravkanbk.cz.
D.Sitná

Otázka

dobrý den,byla by možnost nastoupit do druhého ročníku kombinovaného studia všeobecná sestra?děkuji.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 7. 2. 2021

Odpověď

Dobrý den, to záleží na mnoha okolnostech, zavolejte mi zítra ve 14.00 hod., pro domluvu.
D.Sitná tel.601566648

Otázka

Dobrý den,
chci se zeptat, do kdy se mají posílat přihlášky ke studiu na VOŠ a v jaké formě mají být (elektronická/psaná) ?
Předem děkuji za odpověď.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 4. 2. 2021

Odpověď

Dobrý den, termín podání přihlášky je do 31.5.2021, pošlete ji obálce nebo přineste osobně, přesné info o požadavcích na vyplnění přihlášky je na webu školy.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,
Radá bych se informovala, jak postupovat a jaké jsou podmínky k přijetí do vyššího ročníku kombinované formy oboru Všeobecná sestra. Mám střední zdravotnickou školu (praktická sestra) a letos v červnu budu mít statnice v bakalářském programu Zdravotnický záchranář.
Předem dekuji za poskytnuté informace.
S přáním hezkého dne
Michaela Kulovaná
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 2. 2. 2021

Odpověď

Dobrý den, naše škola neposkytuje možnost nastoupit do vyššího ročníku (to mohou pouze školy zařazené do pilotního ověřování této možnosti). Můžeme vám pouze uznat již absolvované předměty a odbornou praxi (info na webu školy v sekci pro uchazeče VOŠ).
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli otevíráte i kombinovanou formu studia dentální hygienistka. Popřípadě je možné k Vám nastoupit na denní studium a domluvit se na individuálním plánu. Potřebuji danou profesi k zaměstnání.
Děkuji za informaci
Čápová
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 1. 2. 2021

Odpověď

Dobrý den,
program diplomovaná dentální hygienistka poskytujeme pouze formou denního prezenčního studia.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda-li bude test ze somatologie na odpovědi a,b,c,d nebo jak takový test celkově vypadá? Jak je dlouhý? Chtěla bych si udělat alespoň menší představu. Děkuji moc.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 24. 1. 2021

Odpověď

Dobrý den, máte na mysli přijímací zkoušky na VOŠ? Pokud ano, najdete informace na webových stránkách, případně se obraťte na vedoucí VOŠ dr. Matějčíkovou (matejcikova@zdravkanbk.cz).
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, měla bych zájem o studium v oboru vzdělání: 53-41-N/3. Diplomovaná dentální hygienistka, z jakých předmětů se konají na Vaší škole příjimací řízení ? Popřípadě kolik je otázek na určité předměty? Hezký den
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 24. 1. 2021

Odpověď

Dobrý den, podívejte se na naše webové stránky, v sekci "Pro uchazeče" -studenti najdete požadované informace , případně se obraťte na vedoucí VOŠ studia dr. Matějčíkovou (matejcikova@zdravkanbk.cz).
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné přihlásit se na obor dentální hygienistka či zubní technik, když mám maturitu ze SŠ sociálních služeb a péče, nikoliv ze střední zdravotnické školy? Děkuji předem za odpověď.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 24. 1. 2021

Odpověď

Dobrý den, ano, přihlásit se můžete na oba dva obory. Jsou určené maturantům bez ohledu na typ ukončené střední školy.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, jaká je kapacita pro uchazeče DH pro školní rok 2021/2022 a kolik procent z celkově přihlášených při úspěšně absolvované PZ se dostane ? Jsou k dispozici někde ukázkové testy na PZ z minulých let obor DH?
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 13. 1. 2021

Odpověď

Dobrý den, každý školní rok přijímáme skupinu 14 studentů. Podmínky přijetí a další bližší informace najdete na našem webu. Nikde tam ale opravdu nevidím popis požadovaných znalostí k přijímacím zkouškám, doplníme tento týden, případně ještě napište.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli je možnost ubytování během studia DH na Vaší škole, nebo si ubytování shání studenti sami.
S pozdravem
Holubová Ivana
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 16. 12. 2020

Odpověď

Dobrý den,
ubytování nabízíme na internátu SOŠ/SOU, V Kolonii, Nymburk.
D.Sitná
1 2 3 420