Dotazy VOŠ

Položit dotaz

Zajímá Vás něco, co jste na webu nenašli? Nebojte se nás zeptat, rádi Vám odpovíme. Pro položení otázky použijte, prosím, následující formulář. E-mailová adresa není povinný údaj. V případě, že ji vyplníte, nebudeme ji nikde publikovat, použijeme ji pouze pro zaslání odpovědi na Váš dotaz. Pokud nechcete vyplňovat emailovou adresu, sledujte zodpovězené dotazy na této stránce.

Zodpovězené dotazy

1 2 3 416

Otázka

Dobrý den,
ráda bych se zeptala z čeho se skládají přijímačky na obor " Diplomovaná dentální hygienistka " . V kritériích nejsou uvedení podmínky složení přijímaček.
Děkuji vám
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 28. 12. 2019

Odpověď

Dobrý den,
děkuji za upozornění, informace na webu jsme doplnili.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den
Vážena paní ředitelko
Řada bych se zeptala ,jaká forma přijímacího řízení se na vaši skole uplatňuje při studiu VOS Zdravotni sestra.Respektive z čeho je složena přijímací zkouška zda jde jen o ústní zkoušku formou konzultace nebo se píše i znalostmi test.Nikde na vašich stránkách jsem odpověď na danou otázku nenašla.Dekuji za odpoved.
Kettnerova Valerie
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 27. 12. 2019

Odpověď

Dobrý den, paní Kettnerová,
přijímací zkouška se koná formou testu ze somatologie (anatomie a fyziologie člověka) a angličtiny. Informace ne webu prověřím.
D.Sitná

Otázka

Mám otázku když na vysvědčení budu mít jednu 3 z fyziky, ovlivní to hodnocení
Vaše škola se mi moc zalíbila
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 8. 12. 2019

Odpověď

Dobrý den, 3 z fyziky nevadí, přihlaste se, budeme se těšit.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,

ráda bych se informovala o studium na VOS,specializace Všeobecná zdravotní sestra,jaká je organizace studia,tedy zda jsou konzultační hodiny v týdnu,či o víkendech-jedná se mi o kombinované studium.
Děkuji za odpověď
Kettnerová Valerie
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 14. 10. 2019

Odpověď

Dobrý den, všechny požadované informace najdete na webu školy. Pokud Vám vyhovuje spíše ústní jednání obraťte se telefonicky na paní dr. Matějčíkovou vedoucí VOŠ tel. 775681568.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,
Jsem teprve v 9. ročníku ZŠ a vím že bych jednou chtěla studovat DH.
Je nutné jít na gymnázium popř. SZŠ nebo můžu jít na OA?
Předem děkuji za odpověd
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 2. 10. 2019

Odpověď

Dobrý den, ideální volba pro další studium DDH je zdravotnická lyceum (ev.asistent zubního technika).
D.Sitná

Otázka

Dobry den,
mohla bych poprosit o schuzku s osobou ze studijniho? Chtela bych prestoupit ze zdravotni skoly v Usti nad Labem, kde studuji dentalni hygienu. Ale nevim, jake nalezitosti jsou potreba. Mnohokrat dekuji
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 29. 8. 2019

Odpověď

Dobrý den, zavolejte zítra paní asistence Černé na tel. 325513103, ona vám podá základní informace.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, mela bych zájem o studium na VOŠ Diplomovaná zdravotní sestra a ráda bych se zeptala, zda musím k přihlášce dokládat maturitní vysvědčení, když nejvyšší dosažené vzdělání mám vysokoškolské? A ještě bych Vás poprosila o harmonogram teoretických výukových hodin v kombinovaném studiu a také by mě zajímalo, jak je to s praxí pro studenty na kombi studiu v tomto oboru.
Děkuji mockrát.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 1. 8. 2019

Odpověď

Dobrý den,
maturitní vysvědčení musíte k přihlášce přiložit. Teoretická výuka v 1.semestru je organizována do 12 výukových dnů (převážně úterý), praxe Vám bude uznána v maximálně možné míře (musí být doložena). V případě dalších dotazů volejte na tel. 601566648.

S pozdravem
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, budete otevírat 2.kolo přijímacího řízení pro obor Diplomovaný zubní specialista?
Děkuji za odpověď.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 29. 7. 2019

Odpověď

Dobrý den, obor Diplomovaný zubní technik i Diplomovaná dentální hygienistka je plně obsazen.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je druhé kolo přijímacího řízení na rok 2019/2020 pro DVS jen pro denní formu nebo i kombinovanou? Děkuji za odpověď.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 20. 7. 2019

Odpověď

Dobrý den, studium DVS otvíráme jen v kombinované formě (přijímací řízení je tedy určeno jen pro tuto formu studia) určitě se ke studiu přihlaste.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,
minulý týden jsem psala na Váš email info@zdravkanbk.cz, protože jsem se nedovolala správné osobě a řekli mi, že tu bude někdo až za 14 dní, kdo mi poradí. Přišel mi dopis z odvolání, v kterém mi vyhovujete a přijímáte mne. Chtěla bych se zeptat, jak v takovýchto situacích postupovat pokud o studium mám zájem?
Předem děkuji za odpověď
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 20. 7. 2019

Odpověď

Dobrý den, pokud jste byla ke studiu přijata, sledujte webové stránky školy kde najdete informace o termínu zápisu ke studiu, to je vše co můžete v této chvíli dělat.
D.Sitná
1 2 3 416