Dotazy SOŠ

Položit dotaz

Zajímá Vás něco, co jste na webu nenašli? Nebojte se nás zeptat, rádi Vám odpovíme. Pro položení otázky použijte, prosím, následující formulář. E-mailová adresa není povinný údaj. V případě, že ji vyplníte, nebudeme ji nikde publikovat, použijeme ji pouze pro zaslání odpovědi na Váš dotaz. Pokud nechcete vyplňovat emailovou adresu, sledujte zodpovězené dotazy na této stránce.

Zodpovězené dotazy

1 2 3 4133

Otázka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak moc je obor zdravotnické lyceum praktický?
Například jestli se dávat injekce atd.
Předem děkuji za odpověď .
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 9. 3. 2021

Odpověď

Dobrý den, obor zdravotnické lyceum je teoretický, žádné odborné dovednosti (aplikace injekcí, podávání léků, infuzí) se žáci neučí.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den , chtěla bych se zeptat, jestli v případě oboru Zubní instrumentářka, kde se žáci přijímají na základě známek z 8. a 9. třídy a maturity ze zdravotnické školy, nutné psát jednotné příjímací zkoušky z ČJ a MAT.? Děkuji za odpověď.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 9. 3. 2021

Odpověď

Dobrý den, obor zubní instrumentářka je určen na naší škole pouze pro maturanty oboru zubní technik.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda tento rok bude možnost přihlásit se k Vám na obor Zubní instrumentářka, a je nějaká možnost studia dálkovou formou?
Mockrát děkuji za odpověď
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 2. 3. 2021

Odpověď

Dobrý den, studium zubní instrumentářka je možné studovat pouze denní formou, je určen pro maturanty oboru zubní technik.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda tento rok otevřete obor Zubní instrumentářka a zda je nějaká možnost studia dálkovou formou, nebo pouze denní forma? A poslední dotaz, píšete na stránkách, že je toto studium vhodné pro uchazeče se zdravotním vzděláním, ale chtěla bych se zeptat, zda je to podmínkou, nebo lze studium začít i bez předchozího zdrav.studia.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 2. 3. 2021

Odpověď

Dobrý den, tento obor je možné studovat na naší škole pouze denní formou, je určen pro maturanty oboru zubní technik.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,
měla bych na Vás otázku jsem studentkou maturitního ročníku na zemědělské škole. Chtěla bych se tedy zeptat zda bych se mohla hlásit na nástavbu zubní instrumentářka.
Děkuji
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 25. 2. 2021

Odpověď

Dobrý den, tento obor je na naší škole určen pro maturanty příbuzných oborů, můžete se ale přihlásit na některý z nabízených VOŠ studijních programů (diplomovaný zubní technik, diplomovaná dentální hygienistka).
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, dcera by ráda udělala vše pro to,aby byla ,co nejúspěšnější v přijímacím řízení na obor Dentální hagiena. Měli jsme v úmyslu školu krátce navštívit a seznámit se se vzorovými testy z minulého roku. Bohužel jsme z uzavřenézo okresu Trutnova a není jasné,kdy nás otevřou. Chtěla jsem se zeptat, jestli bystenám poskytli ukázky testů z minulého období přes e-mail. Dcera studovala gymnázium a se somatologii se nesetkala. Děkuji za pochopení,Eva Mikulíková
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 25. 2. 2021

Odpověď

Dobrý den, všechny informace i vzor testu najdete na našem webu v sekci "pro uchazeče". Další dotazy Vám ráda zodpoví vedoucí VOŠ paní Matějčíková (matejcikova@zdravkanbk.cz)
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, prosím chtěla bych se zeptat zda je možné přihlášku ke studiu přinést osobně , nebo je třeba poslat poštou. Děkuji Szecsenyi
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 19. 2. 2021

Odpověď

Dobrý den, doručit můžete přihlášku jakkoliv (osobně i zaslat poštou).
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, chtěla bych vědět jak je to s tím očkováním proti žloutence typu B. Jestli uchazeči mají být očkováni když už podávají přihlášku na tuto školu nebo stačí když budou očkováni v září když budou přijati na školu.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 10. 2. 2021

Odpověď

Dobrý den, očkování proti žloutence Vám potvrdí váš lékař (je to povinné očkování), pokud máte nějakou výjimku, ještě napište.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, prosím kdy se koná praktická zkouška na obor Asistent zubního technika a kdy ještě probíhají další přípravné kurzy na přijímací zkoušky? A můžu se dostavit k praktické zkoušce na tento obor, pokud jsem ještě nezaslala přihlášku na školu? Kdy zjistím přesný termím zkoušky? Děkuji Petra.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 7. 2. 2021

Odpověď

Dobrý den, popis přijímacích zkoušek najdete na webu školy v sekci "pro uchazeče", přípravné kurzy už skončily, přihlášku podejte do 1.3.2021, přijímací zkoušky jsou až v dubnu. Pokud potřebujete více informací, objednejte se do školy na konzultaci na emailu: urbanova@zdravkanbk.cz.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik se průměrně hlásí studentů na obor asistent zubního technika?
Praktická zkouška je pokaždé modelace zubu?
Děkuji za odpověď'.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 7. 2. 2021

Odpověď

Dobrý den, popis přijímacích zkoušek najdete na webu školy v sekci "pro uchazeče". Pokud potřebujete více informací, objednejte se do školy na konzultaci na emailu: urbanova@zdravkanbk.cz.
D.Sitná
1 2 3 4133