Dotazy SOŠ

Položit dotaz

Zajímá Vás něco, co jste na webu nenašli? Nebojte se nás zeptat, rádi Vám odpovíme. Pro položení otázky použijte, prosím, následující formulář. E-mailová adresa není povinný údaj. V případě, že ji vyplníte, nebudeme ji nikde publikovat, použijeme ji pouze pro zaslání odpovědi na Váš dotaz. Pokud nechcete vyplňovat emailovou adresu, sledujte zodpovězené dotazy na této stránce.

Zodpovězené dotazy

1 2 3 4121

Otázka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kdy budou na internetu zveřejněny výsledky přijímacích zkoušek. Děkuji.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 25. 4. 2019

Odpověď

ano, až budeme mít výsledky (v průběhu příštího týdne).
D.Sitná

Otázka

Dobrý den chtěla jsem se optat jestli otevírate večerní studium zdravotní asistent mám středoškolské vyučení s maturitou kurz osobní asistent sociální pracovník pracuji jako pečovatelská terénní o seniory a chtěla bych se dále více zaměřit na zdravotnictví tak hledám jaké jsou možnosti třeba si dodělat sanitare nebo zdravotního asistenta ale při práci je mi 44 let. Děkuji předem za odpověď a přeji hezký den.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 25. 4. 2019

Odpověď

Dobrý den, toto pomaturitní studium otvíráme od školního roku 2020/21. Přihlášku pošlete do konce února 2020.
D.Sitná

Otázka

Vážení,
bohužel jsem se o Vaší škole dozvěděla až nyní.
Táži se Vás, zda by bylo možné se přihlásit k večernímu (2 letému) studiu. Jsem tč. na rodičovské dovolené s dosavadním nejvyšším vzděláním magisterského ekonomického směru s 18 letou praxí v ekon. směru. Je ještě možné se přihlásit ke studiu v akademickém roku 2019 - 2020 (září - červen) ?
S pozdravem a přáním pěkného dne
Ing. Božena Zemanová, Veltruby 319, 280 02
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 25. 4. 2019

Odpověď

Dobrý den,
úplně mi není jasné, zda máte zájem o studium na střední škole nebo VOŠ, prosím specifikujte dotaz , děkuji.

D.Sitná

Otázka

Můžu se prosím zeptat kolik lidí se hlásí na obor praktická sestra?
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 25. 4. 2019

Odpověď

Dobrý den, na tento obor přijímáme 30 žáků, hlásí se cca 40 uchazečů.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda plánujete ve šk. roce 2019/2020, popř. v následujícím roce otevřít večerní studium (dvouleté) oboru Praktická sestra. Děkuji za odpověď. Malá
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 25. 4. 2019

Odpověď

Dobrý den, tento obor otvíráme každý druhý rok, další první ročník budeme otvírat pro školní rok 2020/21.
S pozdravem
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, chci se zeptat zda je možné odevzdat přihlášku ještě v patek 1.3.?
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 28. 2. 2019

Odpověď

Ano, můžete.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,dcera Alena Šrámková k Vám doručila a po telefonické dohodě vložila přihlášku na Vaší školu ( obor asistent zubního technika) do Vaší poštovní schránky.Ráda bych se zeptala, zda jste Naši přihlášku obdrželi?Dále se chci informovat, na testy zručnosti.Pravděpodobně jsme tam zapomněli vyplnit termín těchto zkoušek. Je možné se takto domluvit na jeho termínu?Moc se omlouvám za komplikace a předem děkuji za Vaši odpověď. Alena Šrámková
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 24. 2. 2019

Odpověď

Dobrý den, paní Šrámková,
měli jsme jarní prázdniny, ve škole jsme nebyli. Zítra vše prověříme. Zavolejte dopoledne paní asistence Černé 325513103 a s ní si vaši přihlášku znova projděte, případně poradíme, sjednáme nápravu.
S pozdravem
Dagmar Sitná

Otázka

Dobrý den , chtěla bych se zeptat po ukončení zdravotní školy je nutné další studium , aby byla sestra plnohodnotná . Jak dlouho studium trvá ? Děkuji Vám a s pozdravem Pavlíková
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 5. 2. 2019

Odpověď

Dobrý den,
po absolvování studia Praktická sestra (dříve Zdravotnický asistent) pracuje tato sestra v nemocnici s kompetencemi jaké znáte z našich nemocnic (aplikuje injekce, převazuje rány, rozdává léky apod.). Pokud se chce více specializovat může pokračovat na VOŠ a dále může absolvovat další kurzy (např. sálová sestra, jednotka intenzívní péče apod.), není to ale pro její práci nutné. Přijďte na dny otevřených dveří, tam dostanete ještě další informace.
Zdravím
Dagmar Sitná

Otázka

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda požadujete u oboru asistent zubního technika zdravotní způsobilost.Díky s pozdravem Sobotková N.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 3. 2. 2019

Odpověď

Dobrý den,
ano, i u tohoto oboru je třeba připojit doporučení lékaře.
S pozdravem
Dagmar Sitná

Otázka

Dobrý den, je potřeba k přihlášce na Vaši školu (Zdravotnické lyceum) přiložit lékařské potvrzení ? Děkuji za odpověď. Holubová
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 31. 1. 2019

Odpověď

Dobrý den, ano, k přihlášce ke studiu je třeba povinně přiložit lékařské potvrzení.
S pozdravem
D.Sitná
1 2 3 4121