Dotazy SOŠ

Položit dotaz

Zajímá Vás něco, co jste na webu nenašli? Nebojte se nás zeptat, rádi Vám odpovíme. Pro položení otázky použijte, prosím, následující formulář. E-mailová adresa není povinný údaj. V případě, že ji vyplníte, nebudeme ji nikde publikovat, použijeme ji pouze pro zaslání odpovědi na Váš dotaz. Pokud nechcete vyplňovat emailovou adresu, sledujte zodpovězené dotazy na této stránce.

Zodpovězené dotazy

1 2 3 4125

Otázka

Dobrý den, mohla bych se zeptat jak je to s domovem mládeže?
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 4. 1. 2020

Odpověď

Dobrý den, upřesněte dotaz.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,
ráda bych se u Vás hlásila na obor Asistent zubního technika a chtěla jsem se zeptat zda praktická zkouška ve ve stejný den jako písemné přijímací zkoušky?
A také bych se chtěla zeptat, co vše potřebuji k modelování zubu na praktickou zkoušku a jak si popřípadě můžu trénovat modelování doma? Jak má vymodelovaný zub být velký?
Děkuji moc za odpověd a hezký den,
Špačková
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 21. 12. 2019

Odpověď

Dobrý den, praktické zkoušky jsou druhý den po písemných zkouškách. Všechny informace k průběhu praktické zkoušky (pomůcky a požadavky) Vám sdělíme v pozvánce ke zkouškám.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, budete pořádat Dny Otevřených dveří také na jaře?
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 8. 12. 2019

Odpověď

Dobrý den, ještě jeden den otevřených dveří je naplánovaný na leden 2020, podívejte se na web na přesné datum.
D.Sitná

Otázka

Dobrý večer,
ráda bych se informovala o přestupu na Vaši školu, obor asistent zubního technika. V současné době studuji na Střední průmyslové škole v Hradci Králové obor průmyslová ekologie ve druhém ročníku. Tento obor je velice technicky založený, což jsem do takové míry nečekala. Nemám žádné kázeňské postihy a v přijímacím řízení do prvního ročníku jsem skončila na 3. místě. Tento obor mě lákal už dříve ale zájem na Hradecké zdravotní škole, bohužel mnohonásobně převyšuje počty přijímaných. Je možnost rozdílových zkoušek.? Případně jaká kritéria požadujete k přijímacímu pohovoru.? Děkuju za zodpovězení dotazů.
Hezký zbytek večera.
Dominika Truncová
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 3. 12. 2019

Odpověď

Dobrý den, slečno Truncová, děkuji za Váš zájem studovat na naší škole. Přestup však není možný, obor Asistent zubního technika je velmi specifický. Pokud máte opravdu zájem, přihlaste se k přijímacímu řízení pro následující školní rok.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda se u vás dá dodělat dálkově maturita na praktickou sestru. Tenhle rok končím vyučním listem obor ošetřoval. A od září bych si chtěla dodělat dálkově maturitu. Děkuji předem za odpověď. Ťavodová
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 21. 11. 2019

Odpověď

Dobrý den, bohužel, my takové studium na škole nemáme.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, mám na Vás dotaz ohledně obsluhy zubního RTG přístroje zubní instrumentářkou. Může absolventka samostatně provádět rtg vyšetření i v případě, že na pracovišti není přítomen lékař za předpokladu, že má školení pro osoby zajišťující radiační ochranu registranta ?
Děkuji za odpověď Renáta Kohutová
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 21. 11. 2019

Odpověď

Dobrý den, tuto informaci nemám, pokusím se Vám ji ale zjistit.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,
měla bych zájem o obor asistent zubního technika. Chtěla bych se zeptat, do kdy se má nejpozději odevzdat přihláška k tomuto oboru. Děkuji, Lichá.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 21. 11. 2019

Odpověď

Dobrý den, přihlášky ke studiu se podávají do 1.3.2020.
D.Sitná

Otázka

Dobrý večer,
měla bych zájem o studijní obor: Praktická sestra večerní forma - maturitu již mám, ale je to už pár let. Dočetla jsem se, že studium je již nově 3 leté, ale prosím ještě o informace zda tento obor budete otvírat a jaké jsou kritéria pro přijetí zda se dělají přijímací zkoušky a od kdy se mohou zasílat přihlášky. Moc děkuji za odpověď a přeji hezký večer Zemanová Martina
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 3. 11. 2019

Odpověď

Dobrý večer, paní Zemanová,
studium je opravdu (bohužel) u oboru Praktická sestra tříleté, čas ale rychle letí, jde to zvládnout. Příští rok bychom chtěli otevřít první ročník, záleží na tom, zda se přihlásí dostatečný počet uchazečů. Přihlášky se podávají do 1.3.2020 (přihláška je na webu), přijímací zkoušky se nekonají, kritérium přijetí je maturitní zkouška a zájem o studium.
Tak se přihlaste :-).
Pěkný večer
D.Sitná

Otázka

Chtěla bych se zeptat, na jaký obor mám jít na SZŠ, když chci jít na pediatrii. Jestli mám zvážit zdravotnické lyceum nebo praktickou sestru a nebo sociální činnost,
předem děkuji za odpověď
H.A.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 3. 11. 2019

Odpověď

Pokud chcete dál studovat dětskou sestru doporučuji obor praktická sestra, pokud chcete dál studovat lékařství (pediatrii) doporučuji zdravotnické lyceum.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, ráda bych se zeptala. Je mi 25 let a v době studia jsem nesmyslné ukončila studium ve 4 ročníku szs v Mladé Boleslavi. Ráda bych si teď u mateřské dovolené maturitu dodělala v oboru zdravotnický asistent. Chci se zeptat zda je možnost na vaši škole mít nějaký individuální plán z časového hlediska si nemohu dovolit denní studium. Budu ráda za Vaši odpověď s pozdravem Nohejlová
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 3. 11. 2019

Odpověď

Dobrý den, zastavte se ve škole a zkusíme najít nějaké řešení. Důležité je také, jak dlouho už jste ze školy.
Domluvte si termín návštěvy s paní Černou na tel.325513103.
D.Sitná
1 2 3 4125