Dotazy SOŠ

Položit dotaz

Zajímá Vás něco, co jste na webu nenašli? Nebojte se nás zeptat, rádi Vám odpovíme. Pro položení otázky použijte, prosím, následující formulář. E-mailová adresa není povinný údaj. V případě, že ji vyplníte, nebudeme ji nikde publikovat, použijeme ji pouze pro zaslání odpovědi na Váš dotaz. Pokud nechcete vyplňovat emailovou adresu, sledujte zodpovězené dotazy na této stránce.

Zodpovězené dotazy

1 2 3 4124

Otázka

Dobrý den, budete prosím příští rok otevírat obor zubní instrumentářka formou večerního studia? Dekuji
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 14. 10. 2019

Odpověď

Dobrý den, bohužel ne, otvíráme toto studium každý druhý rok a nyní máme 1. ročník.
D. Sitná

Otázka

Dobrý den,
na Vašich stránkách jsem našla nabídku večerního studia na 2 roky v případě, že mám již maturitu z jiné školy. Chtěla bych se zeptat na bližší podmínky pro studium, případně kdy bude večerní škola otevřena pro zájemce.

Děkuji za odpověď
Tonarová
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 14. 10. 2019

Odpověď

Dobrý den, ano, na naší škole nabízíme zkrácené, večerní studium oboru Praktická sestra pro maturanty (ne již Zdravotnický asistent). Toto studium otvíráme od následujícího školního roku 2020/21, přihlášky přijímáme do 1.3.2020, studium je nově tříleté. Pro další informace se zastavte, nebo zavolejte na 325513103.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, nikde nemohu nalézt informaci, kdy se koná talentová zkouška k oboru zubní technik a zda se pro tento obor podávají přihlášky dříve a do kdy. Předpokládala bych, že talentové zkoušky se konají dříve než jednotné přijímací zkoušky. Ještě prosím o informaci, kolik se tak průměrně hlásí žáků na tento obor. Moc děkuji za informace.
S pozdravem, Vohnoutová
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 14. 10. 2019

Odpověď

Dobrý den, pro obor Asistent zubního technika se musí vykonat praktická zkouška (ne talentová). Přihlášky ke studiu se podávají k termínu 1.3.2020, přijímací zkoušky (společné i praktické) až v dubnovém termínu.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda je v tuto chvíli možné přestoupit k Vám na obor Ošetřovatel, zda máte obor nenaplněn. Pro studium potřebuji individuální vzdělávací plán z důvodu péče o roční dceru.

S pozdravem

Helena Macháčková
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 14. 10. 2019

Odpověď

Dobrý den, na naší škole obor Ošetřovatel nenabízíme.
D.Sitná

Otázka

Dobrý večer, chci se prosím zeptat, zda se dělají takentove zkoušky k oboru zubní technik?Dekuji za odpověď Cervenkova
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 2. 10. 2019

Odpověď

Dobrý den, ano, pro tento studijní obor je třeba vykonat praktickou zkoušku, detaily na našem webu.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, ukončila jsem střední školu hotelnictví a ráda bych u vás studovala zubní instrumentářku, je ještě místo nebo mám smůlu? dva týdny jsem měla praxi v zubní ordinaci, ale žádné zkušenosti nemám, proto bych chtěla studovat tento obor. Jaké máte požadavky pro přijetí do tohoto ročníku?
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 2. 10. 2019

Odpověď

Dobrý den, studijní místa jsou pro následující období jsou obsazena, další ročník ude otevřen od školního roku 2021/2022.
D.Sitná

Otázka

Dobry den,

Chcela by som sa spytat, ci je moznost studovat dentalnu hygienu dialkovo/externe?kolko rokov trva take studium?mam 26 rokov a vysoku skolu uplne ineho smeru ale uz dlho rozmyslam nad dentalnou hygienou..velmi by ma to bavilo.
Da sa praxovat aj na SVK v akbulanciach?zvladol niekto uspesne prijimacky aj ked nemal na skole biologiu?

Vopred Vam dakujem za odpoved

S pozdravom
Kralikova Natalia
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 24. 9. 2019

Odpověď

Dobrý den, studovat DDH na naší škole je možné jen denní formou, studium je tříleté. Přijímací zkoušky jsou z angličtiny a biologie na středoškolské úrovni.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli pro žáky nemáte nějaké ubytování.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 24. 9. 2019

Odpověď

Dobrý den, omlouvám se za pozdní odpověď, ubytování je možné na místním internátu.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,je prosím dvouleté denní studium zubní instrumentářka zpoplatněno a je-li,jakou částkou v Kč?

Existuje prosím nějaká specializace na zubní instrumentářku když mám všeobecnou zdravotní sestru,arip-dospělí,porodní asistentku?

Předem děkuji za odpovědi.

S pozdravem
Hájková.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 1. 8. 2019

Odpověď

Dobrý den, studium oboru Zubní instrumentářka je bezplatné. Na základě předložení příslušných dokumentů Vám budou již absolvované předměty uznány.
S pozdravem
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, měla bych dotaz, zda se dá ještě přihlasit ke kombinovanému studiu prakticke sestry? Děkuji za odpověď Maryšková
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 8. 7. 2019

Odpověď

Dobrý den, ano,
přihlásit se můžete do termínu 15.8.2019, přijímací zkoušky proběhnou 30.8.2019. Veškeré další informace nalezneme na webu školy ev. volejte na můj telefon 601566648.
D.Sitná
1 2 3 4124