Dotazy SOŠ

Položit dotaz

Zajímá Vás něco, co jste na webu nenašli? Nebojte se nás zeptat, rádi Vám odpovíme. Pro položení otázky použijte, prosím, následující formulář. E-mailová adresa není povinný údaj. V případě, že ji vyplníte, nebudeme ji nikde publikovat, použijeme ji pouze pro zaslání odpovědi na Váš dotaz. Pokud nechcete vyplňovat emailovou adresu, sledujte zodpovězené dotazy na této stránce.

Zodpovězené dotazy

1 2 3 4123

Otázka

Dobrý den,je prosím dvouleté denní studium zubní instrumentářka zpoplatněno a je-li,jakou částkou v Kč?

Existuje prosím nějaká specializace na zubní instrumentářku když mám všeobecnou zdravotní sestru,arip-dospělí,porodní asistentku?

Předem děkuji za odpovědi.

S pozdravem
Hájková.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 1. 8. 2019

Odpověď

Dobrý den, studium oboru Zubní instrumentářka je bezplatné. Na základě předložení příslušných dokumentů Vám budou již absolvované předměty uznány.
S pozdravem
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, měla bych dotaz, zda se dá ještě přihlasit ke kombinovanému studiu prakticke sestry? Děkuji za odpověď Maryšková
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 8. 7. 2019

Odpověď

Dobrý den, ano,
přihlásit se můžete do termínu 15.8.2019, přijímací zkoušky proběhnou 30.8.2019. Veškeré další informace nalezneme na webu školy ev. volejte na můj telefon 601566648.
D.Sitná

Otázka

Dobry den, zajima mne, kde studenti pri oboru zdravotnicke lyceum delaji praxi, popr na jakych oddelenich
Dekuji
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 23. 6. 2019

Odpověď

Dobrý den, praxe probíhá v laboratořích, na úřadech (hygienická stanice, management zdravotnických a sociálních zařízení apod.), v orgánech ochrany životního prostředí apod.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, ráda bych se zeptala, když je má dcera v 1.ročníku na jiné škole a chtěla by přejít k vám musela by dělat Přijímačky nebo by se to dalo vyřešit jinak?
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 11. 6. 2019

Odpověď

Dobrý den, zastavte se ve škole a záležitost projednáme.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, mám podobnou otázku. Před rokem jsem dělala přijímačky k vám a udělala jsem je, ale zvolila jsem jinou školu. Bylo by možné z této školy odejít a přestoupit k vám i bez přijímaček ? Děkuji.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 11. 6. 2019

Odpověď

Dobrý den, musíte jít přes přijímačky, zastavte se ve škole a záležitost probereme.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, před rokem jste mě vzali na obor socialní činnost, mohla bych přestoupit i bez přijímaček ? Nebo by to šlo nějak obejít? Děkuji
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 7. 6. 2019

Odpověď

Dobrý den, nerozumím dotazu, upřesněte ho.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda jsou nějaká kritéria pro pobyt na internátu, jestli nevadí kratší vzdálenost?
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 29. 5. 2019

Odpověď

Dobrý den, takováto kritéria nejsou, kratší vzdálenost nevadí.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, ráda bych se informovala, jestli je možné absolvovat obor dentalni hygiena dálkově nebo nastavit nějaký individuální studijní plán. Jsem na mateřské dovolené, po maturitě jsem absolvovala 2 roky na 1.LF Praha MDDr. Studium jsem přerušila, poté vystudovala při práci Bc. Nyní zvažuji návrat ke zdravotnické profesi, ale potřebuji dálkovou formu studia. Velice děkuji za informaci. S pozdravem Julie Korelová
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 29. 5. 2019

Odpověď

Dobrý den, na naší škole vzděláváme obor DDH pouze denní formou, individuální plán přiznáváme pouze ve výjimečných případech.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda potřebujete zdravotní potvrzení na obor Sociání činnost?
Děkuji moc za odpověď.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 21. 5. 2019

Odpověď

Dobrý den,
ano, zdravotní potvrzení je povinné.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,

měla bych zájem o studium oboru Diplomovaná všeobecná sestra kombinovanou formou studia. Mám vystudovaný obor zdravotnický Asistent, 2 roky praxe ve zdravotnictví a téměř dokončené bakalářské studium na pedagogické fakultě v oboru biologie a výchovy ke zdraví (zbývá už jen obhájit napsanou práci). Bylo by možné, abych byla přijata do třetího ročníku? (Vzhledem k splněným předmětům na VŠ jako je např. biochemie, genetika, první pomoc, psychologie atd.)
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 16. 5. 2019

Odpověď

Dobrý den,
bohužel, s VOŠ studiem DVS začínáme od příštího školního roku 1. ročníkem, Vaši žádosti nemůžeme tedy vyhovět.
S pozdravem
D.Sitná
1 2 3 4123