Dotazy SOŠ

Položit dotaz

Zajímá Vás něco, co jste na webu nenašli? Nebojte se nás zeptat, rádi Vám odpovíme. Pro položení otázky použijte, prosím, následující formulář. E-mailová adresa není povinný údaj. V případě, že ji vyplníte, nebudeme ji nikde publikovat, použijeme ji pouze pro zaslání odpovědi na Váš dotaz. Pokud nechcete vyplňovat emailovou adresu, sledujte zodpovězené dotazy na této stránce.

Zodpovězené dotazy

1 2 3 4129

Otázka

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli náhodou nebyl nakonec otevřený obor sociální činnost pro školní rok 2020-2021?
Děkuji za odpověď
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 16. 9. 2020

Odpověď

Dobrý den, nebyl.
D.Sitná

Otázka

Dobrý večer, jsem studentem deváté třídy a plánuji si dát přihlášku tady na školu, konkrétně na obor zdravotnické lyceum. Hledala jsem zde na webu, ale bohužel jsem nenašla z jakých druhých jazyků se dá vybírat, popřípadě jestli se do roku 2021/22 otevře španělština (pokud tedy teď na škole není). Předem děkuji za odpověď, s pozdravem Neslušanová Karolína.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 8. 9. 2020

Odpověď

Dobrý den, jako další jazyk je nabízena němčina, francouzština a ruština (španělština ne), většina lyceistů studuje jako druhý jazyk němčinu, zastavte se pro další informace na Dnech otevřených dveří.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,
budete vyhlašovat ještě 3. kolo přijímacího řízení pro obor praktická sestra formou večerního studia? Děkuji.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 31. 8. 2020

Odpověď

Dobry den, večerní studium nebudeme ve školním roce 2020/21 otevírat.
D.Sitná

Otázka

Dobry den, jdu do prvniho rocniku prakticka sestra a chtela bych se zeptat jestlu prvni den skoly mame jit v 8:00 do skoly nebo az v 9:00 na mestskem uradu, dekuji a nashledanou
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 31. 8. 2020

Odpověď

Dobré ráno, zitra ráno přijďte do školy na 7.55, těšíme se

Otázka

Dobrý den, jdu do prvního ročníku oboru praktická sestra a chtěla bych se zeptat, kde se máme sejít první den školy, jestli ve škole a nebo na městském úřadu. Děkuju a nashledanou.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 16. 8. 2020

Odpověď

Dobrý den, přijďte ráno do školy.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, chci se zeptat kde najdu EČ žáka pro platby ? Dcera nastupuje do 1 ročníku a na bakalářích ve své složce není v řádku evidenční číslo žáka nic. Kde jinde se dá sehnat tento údaj ? Děkuji
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 9. 8. 2020

Odpověď

Dobrý den, pro EČ žáka kontaktujte svého třídního učitele, kontakt najdete na webových stránkách školy.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den. Chci se zeptat, dcera má mít halenu Anetu modro-bílou,ale na netu mají jenom bílo-modrou. Kde si jí můžeme koupit nebo objednat. Děkuji.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 8. 8. 2020

Odpověď

Dobrý den, halena má být bílá s modrými proužky - https://search.seznam.cz/?q=halena+Aneta&oq=halena+Aneta&aq=-1&sourceid=szn-HP&su=ke&sgId=Tm9uZSAxNTk2Nzc1MzMzLjY3Mg%3D%3D.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den. Chci se zeptat na kontakt ohledně obědu. Kde mohu dceri přihlásit obědy? Děkuji a hezký den přeji. Burčákova.


PhDr., PhD. Dagmar Sitná 20. 7. 2020

Odpověď

Dobrý den, obědy se budou přihlašovat 1. den školního roku, je čas.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,dcera ukončí zítra první ročník na gymnáziu a chtěla by přestoupit na vaši školu - obor asistent zubního technika. Jaké jsou možnosti podání přihlášky k vám na školu? Je možné přestoupit v pololetí ? Nebo pouze podat přihlášku až v dalším roce a nastoupit tak do prvního ročníku u vás? Děkuji za informace
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 29. 6. 2020

Odpověď

Dobrý den, k přijetí na škole je třeba projít přijímacím řízením. Přestup z gymnázia na naší školu by byl možný za předpokladu, že by bylo v 1.ročníku místo (zeptejte se znova začátkem září).
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda je možné podat ještě přihlášku k vám na školu, když jsem propadl v 2. ročníku na jiné škole a chtěl bych jít k vám. Děkuji za odpověď
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 26. 6. 2020

Odpověď

Dobrý den, o jaký obor máte zájem, z čeho jste propadl ? Napište žádost o přestup se zdůvodněním a více informacemi.
D.Sitná
1 2 3 4129