Dotazy SOŠ

Položit dotaz

Zajímá Vás něco, co jste na webu nenašli? Nebojte se nás zeptat, rádi Vám odpovíme. Pro položení otázky použijte, prosím, následující formulář. E-mailová adresa není povinný údaj. V případě, že ji vyplníte, nebudeme ji nikde publikovat, použijeme ji pouze pro zaslání odpovědi na Váš dotaz. Pokud nechcete vyplňovat emailovou adresu, sledujte zodpovězené dotazy na této stránce.

Zodpovězené dotazy

1 2 3 4130

Otázka

Dobrý den, měla bych prosbu. Z jara příštího roku bych měla maturovat na zdravotní škole jako zdravotnický asistent. Vzhledem ale k mému momentálnímu zdravotnímu stavu bych tento termín potřebovala posunout,nevíte prosím jestli to jde a případně na které škole by to bylo možné??Ještě podotýkám že studium mám kombinované.S pozdravem díky Žourová Jana
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 25. 11. 2020

Odpověď

Dobrý den, nerozumím dotazu. Na jaké škole studujete ? jaký ročník ? jaké zdravotní problémy máte? co znamená kombinované studium? To na střední škole neznám. Pokud chcete radu, musíte vše popsat.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, chtěla by jsem se zeptat, zda pro rok 2021/22 bude otevřen obor Praktická sestra večerní forma. Jestli je to možné, chtěla bych vědět počet zájemců a kolik jich na tento obor budete příjímat.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 22. 11. 2020

Odpověď

Dobrý den, toto studium bychom chtěli otevřít, musí o něj být ale zájem (minimálně 20 zájemců). Zašlete přihlášku ke studiu ať víme, kolik zájemců se bude hlásit.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den Chtěl jsem se informovat jestli se otevírá dálkové studium zdravotní sestra nebo podobné na příští rok. Rád bych si dodělal maturitu a pokračoval ve studiu. Nyní pracují jako sanitář na operačních sálech a chtěl bych více. Předem děkuji za odpověď
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 22. 11. 2020

Odpověď

Dobrý den, my toto studium neotvíráme, obraťte se na zdravotnickou školu v Mladé Boleslavi nebo Kolíně.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, jsem v deváté třídě a chtěla bych se hlásit na vaší školu na obor zdravotnické lyceum. Ale nikde není napsáno zda se bude vyučovat cizí jazyk ruský. Předem děkuji za odpověď.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 22. 11. 2020

Odpověď

Dobrý den, ruský jazyk bude vyučován jako druhý jazyk v případě, že o něj bude zájem.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den. Prosím mám dotaz ohledně studia na oboru zdravotnické lyceum. Když se ukončí studium na vaší škole a nedostane se student na vysokou školu, jaké má uplatnění na trhu práce? Děkuji Szecsenyi Nataša.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 11. 11. 2020

Odpověď

Dobrý den, zdravotnické lyceum je určeno převážně těm, kteří směřují po maturitě ke studiu přírodovědných (medicínských) oborů na vyšších nebo vysokých školách. Není to studium profesní, ale všeobecné, stejně jako gymnázium, kompetence ke konkrétní profesi nezískáte. Prostudujte si na webu učební plán tohoto oboru, zúčastněte se dnů otevřených dveří (první je dne 23.11. on-line, přihlašovací formulář je na webu).
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, jaký je termín podání přihlášek na obor Asistent zubního technika a kdy se konají talentové zkoušky? Děkuji
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 11. 11. 2020

Odpověď

Dobrý den, přijímací zkouška je praktická, ne talentová, přihlášky se podávají do 1.3.2021.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné si podat přihlášku na obor Zubní intrumentářka i když už mám maturitu? Ale z úplně jiného oboru, ne zdravotnického. Děkuji za odpověď, Kamanová.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 31. 10. 2020

Odpověď

Dobrý den, obor Zubní instrumentářku studují jen absolventi zdravotnických oborů, přihlásit se nemůžete.
Doporučují Vám kurz Zubní instrumentářky na NCONZO Brno.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda bude v roce 2021/2022 otevřen obor sociální činnost? Děkuji
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 31. 10. 2020

Odpověď

Dobrý den, tento obor pro příští školní rok otvíráme.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, dcera by se chtěla přihlásit na obor zubní technik, v současnosti je v deváté ročníku. Prosím info, zda se v v příštím školním roce konají talentové přijímací zkoušky a kdy a do kdy je potřeba poslat přihlášku. Rádi se také zůčastníme dne otevřených dveří. Děkuji za odpověď a hezký den, Petra.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 5. 10. 2020

Odpověď

Dobrý den, příští školní rok se obor AZT otvírá, součástí přijímacích zkoušek je i zkouška praktická, přihlášky ke studiu se podávají do 1.3.2021. První den otevřených dveří je naplánován na 19.10.2020, pokud se z epidemiologických důvodů neuskutečni, nalezneme jiný způsob předání informací.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,chtěla bych se zeptat. Jaký obor na SOŠ bych měla studovat,pokud bych na VOŠ chtěla obor "Diplomovaná dentální hygienistka"?
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 29. 9. 2020

Odpověď

Dobrý den, doporučila bych Vám studium oboru Zdravotnické lyceum, jako druhý obor pak obor Asistent zubního technika.
D.Sitná
1 2 3 4130