Dotazy SOŠ

Položit dotaz

Zajímá Vás něco, co jste na webu nenašli? Nebojte se nás zeptat, rádi Vám odpovíme. Pro položení otázky použijte, prosím, následující formulář. E-mailová adresa není povinný údaj. V případě, že ji vyplníte, nebudeme ji nikde publikovat, použijeme ji pouze pro zaslání odpovědi na Váš dotaz. Pokud nechcete vyplňovat emailovou adresu, sledujte zodpovězené dotazy na této stránce.

Zodpovězené dotazy

1 2 3 4114

Otázka

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli je na Zdravotnického asistenta je potreba mít excelentní známky a jestli ne, jaký můžu mít t průměr vysvědčení nebo jakou můžu mít nejhorší známku? Děkuji Kroupa
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 22. 11. 2017

Odpověď

Dobrý den, pro studium tohoto oboru je důležitější mít dobrý vztah k lidem a ochota pomáhat, průměr známek stačí být průměrný (kolem cca 1-2).
Zdravím
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na co se přesně zaměřujete v oboru Sociální činnost děkuju Uhlířovâ
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 10. 11. 2017

Odpověď

Dobrý den, absolventi tohoto oboru jsou připravováni na práci v zařízeních pro znevýhodněné děti a dospělé, seniory, ale i pro jiné činnosti v oblasti sociální péče, uplatnění je velmi široké. Podívejte se ještě na naše webové stránky, je tam uveden profil absolventa, nebo se zastavte osobně, příští pondělí 13.11.2017 máme první den otevřených dveří.
Zdravím
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,chtěla bych si dát přihlášku na vaší školu na obor Sociální činnost do kdy se mají odesílat přihlášky děkuji Uhlířová
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 8. 11. 2017

Odpověď

Dobrý den, přihlášky ke studiu se zasílají k datu 1.3.2018.
S pozdravem
D.Sitná

Otázka

Dobrý den,
zřejmě si podám přihlášku ke vzdělání na vaší škole. Mohla bych dostat přesný seznam knih k dvouletému večernímu studiu na praktickou sestru? Vím, že není jisté, zda v září obor otevřete, ale ráda bych si studovala i tak a nerada bych koupila nevhodné knihy. :-) Děkuji Magda Klepetková
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 7. 11. 2017

Odpověď

Dobrý den,
obraťte se prosím s tímto dotazem na Mgr.Hamtilovou (hamtilova@zdravkanbk.cz), třídní učitelku současného 2.ročníku tohoto studia, já aktuální situaci neznám.
S pozdravem

Dagmar Sitná

Otázka

Dobrý den, mám zájem o dálkové studium. Prosím o bližší informace k přihlášení a studiu. Předem děkuji Martina Šimánková
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 1. 11. 2017

Odpověď

Dobrý den, dálkové studium nenabízíme, pouze studium večerní formu. Veškeré informace ke studiu naleznete na našich webových stránkách, v případě dalších dotazů se kdykoliv obraťte na paní asistentku Černou na tel 325513103.
S pozdravem
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, děkuji za odpověď na můj dotaz, ráda bych se ještě zeptala do kdy nejpozději mohu zaslat přihlášku ke studiu( zdravotní asistent večerní forma). Dále pak, kolik stojí měsíční částka za studium. Krásný den a moc děkuji Dohnalová.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 1. 11. 2017

Odpověď

Dobrý den, nejpozdější termín podání přihlášky ke studiu je do 1.3.2018, studium je bezplatné.
Zdravím.
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, otevírá se obor asistent zubního technika každý rok? Děkuji Bartošova
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 24. 10. 2017

Odpověď

Dobrý den, ano, tento obor otevíráme každý rok. S pozdravem Dagmar Sitná

Otázka

Dobrý den, dcera by chtěla studovat na Vaší škole asistenta zubního technika. Přihláška je třeba zaslat do 1.3.2018? Ještě bych prosila informaci, zda jako škola zajišťujete ubytování (internát)? Děkuji za informace P.P.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 24. 10. 2017

Odpověď

Dobrý den, pro následující období budeme obor otvírat,
termín zaslání přihlášky je opravdu 1.3.2018, internát zajišťujeme.
S pozdravem
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, budete otevírat obor zdravotní asistent dálkově rok 2018/1019? Děkuji Dohnalová
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 24. 10. 2017

Odpověď

Dobrý den,
Obor otevřeme (večerní forma), pokud se přihlásí dostatečný počet uchazečů, pokud máte zájem, pošlete přihlášku včas.
S pozdravem
D.Sitná

Otázka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na dny otevřených dveří pro SOŠ. Naše paní ředitelka nám poradila stránku www.infoabsolvent.cz kde se termíny liší s vašimi na této stránce. Děkuji za odpověď. S pozdravem Solařová.
PhDr., PhD. Dagmar Sitná 9. 10. 2017

Odpověď

Dobrý den, dny otevřených dveří jsou: 13.11.2017, 8.1.2018, 22.1.2018, omlouvám se za nejasností.
D.Sitna
1 2 3 4114