Organizace maturit

Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Nymburk, Soudní 20

 

Třída: 4.A - Zdravotnický asistent (rok nástupu 2013)

Třída: 4.L - Zdravotnické lyceum (rok nástupu 2013) kom. 4.A

Třída: 4.S - Sociální činnost (rok nástupu 2013) kom. 4.A

Třída: *4.A - Zdravotnický asistent (rok nástupu 2011) kom. 4.A

Termín: úterý 12. 9. 2017 odpoledne

Předseda: Mgr. Jana Vosejpková

Místopředseda: Mgr. Štěpánka Žáková

Třídní: Mgr. Jana Menšíková

Místnost: 30 - Knihovna

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Jana Fejtková (4.A)

 

sp. - Český jazyk a literatura

12:40

13:00

 

{2} Mgr. Věra Müllerová / PaedDr. Věra Bartošová /

 

sp. - Anglický jazyk

13:40

14:00

 

{2} Mgr. Martin Hájek / Mgr. Petr Papež /

 

pr. - Psychologie

15:20

15:35

 

{2} Mgr. Jana Menšíková / PhDr. Lenka Matějčíková /

Alena Jarolímová (4.A)

 

sp. - Český jazyk a literatura

13:00

13:20

 

{2} Mgr. Věra Müllerová / PaedDr. Věra Bartošová /

 

sp. - Anglický jazyk

14:00

14:20

 

{2} Mgr. Martin Hájek / Mgr. Petr Papež /

 

pr. - Ošetřovatelství

15:05

15:20

 

{2} Mgr. Monika Veselá / Mgr. Jana Menšíková /

Adriana Vojtíšková (4.A)

 

sp. - Český jazyk a literatura

13:20

13:40

 

{2} Mgr. Věra Müllerová / PaedDr. Věra Bartošová /

 

sp. - Anglický jazyk

14:40

15:00

 

{2} Mgr. Martin Hájek / Mgr. Petr Papež /

Žaneta Pětníková (4.A)

 

sp. - Anglický jazyk

14:20

14:40

 

{2} Mgr. Martin Hájek / Mgr. Petr Papež /

 

 

Termín: středa 13. 9. 2017 odpoledne

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Lucie Šimíková (*4.A)

 

sp. - Anglický jazyk

13:40

14:00

 

{2} Mgr. Martin Hájek / Mgr. Petr Papež /

 

pr. - Psychologie

15:10

15:25

 

{2} Mgr. Jana Menšíková / PhDr. Lenka Matějčíková /

Eliška Hyblerová (4.L)

 

sp. - Anglický jazyk

14:00

14:20

 

{2} Mgr. Martin Hájek / Mgr. Petr Papež /

 

pr. - Biologie

14:50

15:05

 

{2} Mgr. Renata Kůstová / Mgr. Štěpánka Žáková /

Linda Vostruhová (4.L)

 

pr. - Biologie

14:35

14:50

 

{2} Mgr. Renata Kůstová / Mgr. Štěpánka Žáková /

 

 

Třída: 2.VS - Zdravotnický asistent (rok nástupu 2015) kom. 4.V

Třída: 4.V - Zdravotnický asistent (rok nástupu 2013)

Termín: středa 13. 9. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Jana Vosejpková

Místopředseda: Mgr. Štěpánka Žáková

Třídní: Mgr. Evženie Mačková

Místnost: 30 - Knihovna

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Renata Zemanová (4.V)

 

sp. - Český jazyk a literatura

7:40

8:00

 

{2} PaedDr. Věra Bartošová / Mgr. Věra Müllerová /

 

sp. - Anglický jazyk

9:20

9:40

 

{2} Mgr. Martin Hájek / Mgr. Petr Papež /

 

pr. - Ošetřovatelství

10:50

11:05

 

{2} Mgr. Evženie Mačková / Mgr. Monika Veselá /

 

pr. - Psychologie

12:05

12:20

 

{2} Mgr. Evženie Mačková / Mgr. Jana Menšíková /

Kateřina Klímová (4.V)

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:00

8:20

 

{2} PaedDr. Věra Bartošová / Mgr. Věra Müllerová /

 

sp. - Anglický jazyk

9:40

10:00

 

{2} Mgr. Martin Hájek / Mgr. Petr Papež /

 

pr. - Ošetřovatelství

11:05

11:20

 

{2} Mgr. Evženie Mačková / Mgr. Monika Veselá /

 

pr. - Psychologie

12:20

12:35

 

{2} Mgr. Evženie Mačková / Mgr. Jana Menšíková /

Lenka Kyselová (4.V)

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:20

8:40

 

{2} PaedDr. Věra Bartošová / Mgr. Věra Müllerová /

 

sp. - Anglický jazyk

10:00

10:20

 

{2} Mgr. Martin Hájek / Mgr. Petr Papež /

 

pr. - Ošetřovatelství

11:35

11:50

 

{2} Mgr. Evženie Mačková / Mgr. Monika Veselá /

Denisa Laubeová (4.V)

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:40

9:00

 

{2} PaedDr. Věra Bartošová / Mgr. Věra Müllerová /

Jitka Barešová (4.V)

 

pr. - Ošetřovatelství

11:20

11:35

 

{2} Mgr. Evženie Mačková / Mgr. Monika Veselá /

 

pr. - Psychologie

12:35

12:50

 

Mgr. Evženie Mačková / PhDr. Lenka Matějčíková /

Tamara Kynclová (2.VS)

 

pr. - Ošetřovatelství

11:50

12:05

 

Mgr. Evženie Mačková / Mgr. Monika Veselá /

 

 

Třída: 4.Z - Asistent zubního technika (rok nástupu 2013)

Termín: úterý 12. 9. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Jana Vosejpková

Místopředseda: Bc. Tomáš Vaněk, DiS.

Třídní: Ivana Kvízová

Místnost: 30 - Knihovna

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Zuzana Drábková

 

pr. - Protetická technologie

8:00

8:15

 

{1} Ivana Poláková / Pavla Dočekalová Urbanová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:55

9:15

 

{1} Mgr. Šárka Cimlová / Mgr. Věra Müllerová /

 

pr. - Stomatologická protetika

9:45

10:00

 

{1} Bc. Tomáš Vaněk, DiS. / Ivana Poláková /

 

sp. - Anglický jazyk

10:35

10:55

 

{1} Mgr. Martin Hájek / Mgr. Petr Papež /

Aneta Váchová

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:15

8:35

 

{1} Mgr. Šárka Cimlová / Mgr. Věra Müllerová /

Johana Petříčková

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:35

8:55

 

{1} Mgr. Šárka Cimlová / Mgr. Věra Müllerová /

 

pr. - Stomatologická protetika

10:00

10:15

 

{1} Bc. Tomáš Vaněk, DiS. / Ivana Poláková /

Lenka Kovářová

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:15

9:35

 

{1} Mgr. Šárka Cimlová / Mgr. Věra Müllerová /

 

sp. - Anglický jazyk

10:15

10:35

 

{1} Mgr. Martin Hájek / Mgr. Petr Papež /

 

 

uloženo 5. 9. 2017 13:10

Zpracováno v systému Bakaláři